2019 aksaray milli eğitim müdürlüğü mebbis

AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
https://aksaray.meb.gov.tr/
Müdürlüğün sitesinde; kurum rehberi, okullar, öğretmen arama, norm kadro, e-toplantı, e-forum, duyurular, istatistikler, rehberlik servisi gibi bilgi alınabilecek …
AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ – Aksaray İl Milli Eğitim …
aksaray.meb.gov.tr/www/norm-kadro-fazlasi-ogretmen-atama-is-ve…/2478
7 Ara 2015 – Kurumların onay şifreleri İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü e-posta … Eklenen personeller MEBBİS birimimiz tarafından onaylandıktan sonra kurumları …
Yeni Birimlerimizin İrtibat Bilgileri – Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü
aksaray.meb.gov.tr/www/yeni-birimlerimizin-irtibat-bilgileri/icerik/366
7 Oca 2016 – İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SANTRAL TELEFONU: 382 213 6840 … Bilal AĞIR bilgiislemegitek68@meb.gov.tr. Dahili No: 108. MEBBİS.
Duyurular – AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
aksaray.meb.gov.tr/www/duyurular/kategori/2
Taşra Teşkilatında Eğitim Öğretim Hizmetleri Sınıfı Dışındaki Diğer Hizmet Sınıflarında Görev Yapan Personelin İller Arası İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Kılavuzu.
AKSARAY – ESKİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
https://eskil.meb.gov.tr/
Kurumun tanıtımı, faaliyetler, duyurular ve ilçe hakkında bilgiler yer alıyor.
MEB Sertifikası (Tüm Kurumların Dikkatine) – AKSARAY İL MİLLÎ …
aksaray.meb.gov.tr/www/meb-sertifikasi-tum-kurumlarin-dikkatine/icerik/2695
24 Mar 2016 – … MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ. Ana Sayfa > Duyurular > MEB Sertifikası (Tüm Kurumların Dikkatine) … AKSARAY MEBBİS. Yayın: 24.03.2016 …
AKSARAY – SARIYAHŞİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
sariyahsi.meb.gov.tr/
AKSARAY – SARIYAHŞİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ.
İletişim – AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
aksaray.meb.gov.tr/www/iletisim.php
AKSARAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ. … Adres : İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 … No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY.
AKSARAY – GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
https://gulagac.meb.gov.tr/
Bakan, bakanlık, sınavlar, hizmetler, mevzut, bağlantılar, okullar/kurumlar ve iletişim bilgileri yer alıyor.
aksaray meb – aksaray milli eğitim müdürlüğü Aksaray MEB – Personel
www.personelmebhaber.net/aksaray-meb-aksaray-milli-egitim-mudurlugu
Aksaray MEB – Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü Haberleri. … Açığa Alınan Öğretmenlerin MEBBİS Şifreleri… FETÖ’nün kapatılan okuluna bu afiş asıldı · FETÖ …
aksaray milli eğitim müdürlüğü mebbis ile ilgili aramalar
milli eğitim bakanlığı mebbis
mebbis uzaktan eğitim
mebbis kurumlar
aksaray meb duyurular
gülağaç meb
aksaray valiliği
aksaray okullar tatil mi
eskil meb

il içi yer değiştirme mebbis neden hata veriyor

MEB PERSONELİ Mebbis Tefbis E Okul Giriş PERSONEL MEB HABER
www.personelmebhaber.net/
MEB PERSONELİ Mebbis Tefbis E Okul Giriş PERSONEL MEB HABER …. Başbakan ‘cadı avına dönmesin’ talimatı verdi … Açığa alınan memur sayısı toplamında hata yapılıyor! … Atama Bekleyen ve Norm Fazlası Öğretmenlere Kötü Haber! …. Facebook Bizi Neden Mutlu Ediyor? …. MEB’de 2. il dışı ataması yapacak mı ?
BU SITEYE YURTDISINDAN ERISIM BULUNMAMAKTADIR …
www.personelmebhaber.net/mebbis-mebbis-ogretmen-girisi-mebbisgovtr-s6.html
BU SITEYE YURTDISINDAN ERISIM BULUNMAMAKTADIR. YURTDISI ERISIMI ICIN https://mebbisyd.meb.gov.tr ADRESINI KULLANABILIRSINIZ.
İl içi yer değiştirme MEBBİS başvuru ekranı 2016 – Personel
www.personelmebhaber.net/mebbis/il-ici-yer-degistirme-mebbis-basvuru-ekrani-2016…
21 May 2016 – Öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuru ekranı açıldı. … müdürlüğüne dilekçe vermek suretiyle yer değiştirme başvurusunu elektronik ortamda iptal ettirebilecektir. …. MEBBİS’teki eksik ya da hatalı bilgilerinin düzeltilmesi için başvuran öğretmen / …. Meb.gov.tr ve Mebbis Neden Açılmıyor.
Mebbis Atama Ve Yer Değiştirme – İl İçi Ve İller Arası Tayin … – Personel
www.personelmebhaber.net/mebbis/mebbis-atama-ve-yer-degistirme-il-ici-ve-iller-ara…
26 Tem 2014 – MEBBİS Öğretmenler Temmuz ayı il içi yer değiştirme tercihleri için MEB tarafından yapılan duyuru … Meb.gov.tr ve Mebbis Neden Açılmıyor.
mebbis – MEBBİS öğretmen girişi, MEBBİS giriş ekranı
mebbis.personelmebhaber.net/mebbis-3-h415.html
15 Tem 2016 – … ışığında öğretmenlerin … Mebbis İl Dışı Atama Başvuruları Ekranı MEB … haberlerini bu … Meb.gov.tr ve Mebbis Neden Açılmıyor – Personel.
gaziantep mebbis il içi yer değiştirme okul – MEBBİS öğretmen girişi …
mebbis.personelmebhaber.net/gaziantep-mebbis-il-ici-yer-degistirme-okul-h654.html
3 saat önce – Sözleşmeli Öğretmenin Memur/İşçi Eşlerinin Tayin Durumu Nedir? Sözleşmeli Öğretmenler … Başbakan ‘cadı avına dönmesin’ talimatı verdi. Başbakan ‘cadı … Açığa alınan memur sayısı toplamında hata yapılıyor! Açığa Alınan … Nasıl İşleyecek? Atama Bekleyen ve Norm Fazlası Öğretmenlere Kötü Haber!
MEBBİS Öğretmen giriş İl içi atama ve tayin sonuçları Mebbis …
mebbis.personelmebhaber.net/mebbis-ogretmen-giris-il-ici-atama-ve-tayin-sonuclari-…
17 Tem 2016 – MEB PERSONELİ Mebbis Tefbis E Okul Giriş PERSONEL MEB HABER …. OHAL NEDİR VE KAMU PERSONELİNİ NASIL ETKİLEYECEK? … MEB İl Dışı Atamaları İptal Edilebilecek- İl Dışı Yer Değiştirmelere İptal Kararı ….. Mebbis Neden Açılmıyor · Özel Eğitimde Zorunlu Eğitim ve MEBBİS Kurum Kodu…
İl İçi Yer Değiştirme Sonuçları Kurum MEBBİS’inde – Personel
www.personelmebhaber.net/mebbis/il-ici-yer-degistirme-sonuclari-kurum-mebbis-ind…
3 Haz 2016 – İl İçi Yer Değiştirme Sonuçlarınızı Kurum MEBBİS’i ile öğrenebilirsiniz. … Not: Eğer il milli eğitim müdürlüğü il içi yer değiştirmeleri MEBBİS üzerinden … OHAL NEDİR VE KAMU PERSONELİNİ NASIL ETKİLEYECEK? … Künye · Anketler · Röportajlar · Astroloji · Sitene Ekle · Reklam Ver · İletişim Formu.
MEB İl İçi Yer Değiştirme Sonuçlarını Açıklayan İller – Personel
www.personelmebhaber.net/…/meb-il-ici-yer-degistirme-sonuclarini-aciklayan-iller-h…
29 May 2016 – Sözleşmeli Öğretmenin Memur/İşçi Eşlerinin Tayin Durumu Nedir? … 6 Haziran 2016 tarihine kadar il içi yer değiştirme sonuçlarını bu sayfayı … Bu noktadan hareketle il içi yer değiştirmelerde herhangi bir aksaklığa meydan verilmeden …. MEBBİS’teki eksik ya da hatalı bilgilerinin düzeltilmesi için başvuran …
meb öğretmen il içi ve iller arası isteğe bağlı ve zorunlu yer değiştirme …
www.personelmebhaber.net/atamalar/meb-ogretmen-il-ici-ve-iller-arasi-istege-bagli-v…
10 May 2016 – Mebbis il içi Yer Değiştirme MEBBİS Başvuru Ekrаnı ile istеğе bağlı olarak yer değiştirme … İKS NEDİR? … basamaklarında yer alan kişileri kapsayan ve her sene veri girişi yapabilecekleri bir sistem olarak kurgulanmıştır.
site:personelmebhaber.net il içi yer değiştirme mebbis neden hata veriyor ile ilgili aramalar
mebbis il içi yer değiştirme sonuçları
mebbis il içi atama
mebbis giriş
mebbis öğrenci
mebbis anket
kontenjan meb
mebbis gis
kamudan com

2019 Öğretmenler 2012 İl İçi Alan Değiştirme

Alan değiştirmek isteyen öğretmenlerin başvurdukları öğretmenler 2012 il içi alan değiştirme sisteminde görev yaptıkları alanda ihtiyaç duyulan okullarda yapılacaktır. Yıl içinde özür durumundan dolayı yer değişim yapan öğretenler bu durumdan yararlanamayacaklar. Başka bir ilde eğitim sunmak için tayin talep eden öğretmenler boş kontenjan açıklığını beklerken, bu sisteme başvurdukları takdirde tayin talebinden vazgeçiş olacaklardır. Öğretmenler 2012 il içi alan değiştirmeden yararlanabilmek için mezun oldukları alan haricinde başka bir alana da atanmış olması gerekmektedir. Birden fazla alanda öğrenimlerini bitirmeleri gerekiyor. Halen görevde yaptığı alan haricinde, farklı bir alanda yükseköğrenimini tamamlayan öğretmenler bu değişimden yararlanabilecekler. Öğretmenlerin internet üzerinden başvurularını tamamlamadan önce, mezuniyet bilgilerini, hizmet sürelerini, puanlarını incelemeliler. Herhangi bir farklılık olmamasına özen gösterilmeli ve tüm güncellemelerin kontrollerinden sonra elektronik başvuru ile alan değişikliği talep edebilirler. İşlemlerini tamamlayan öğretmenler, başvurma bilgileri ile görev yaptıkları okul müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir. Okul müdürlükleri tarafından geçerli şartları taşıdığı düşünülen öğretmenlerin bilgilerini ve talepleri il milli eğitim müdürlükleri tarafından onay verilmesi istenilecektir. Onay alan öğretmenler belgelerini bir yıl süre ile saklamalıdır.

Daha ayrıntılar bilgiler için gerekli her şeyi internetten araştırabilir ya da sistemlerinizden bakabilirsiniz. Kimya ve Biyoloji öğretmenleri fizik ve teknoloji alanlarına geçebilirler. Coğrafya ve tarih alanındaki öğretmenler Sosyal Bilgilere geçmesi olanaklar arasındadır. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerinin Türkçe alanına geçmelerinde de alan değiştirmede geçerlidir. Hiçbir ek alana sahip olmayan öğretmenler ya da sınıf öğretmenleri dilerlerse Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği ve Teknoloji Tasarım bölümü için alan değişikliği yapabilirler. Bazı durumlarda ilkokuldan, ortaokula veya liseye geçiş bulunmamaktadır ama liseden diğer öğrenim okullarına geçebilirsiniz. Öğretmenler 2012 il içi alan değiştirme talebinde bulunan öğretmenler, tercih yaparken kendi bulundukları il sınırları içerisinde en fazla 25 öğrenim yerini tercih edebilirler. Alan değişikliği için başvuran öğretmenlerin, alan değişiklikleri ve tercihleri de göz önüne alınarak hizmet puanı yönünden mütehakkim olanlar, talep duyulan eğitim kurumlarına bildirilecektir. Başka bir meslektaşı ile eşit puanlara sahip öğretmenlerin hizmet sürelerine göre öncelik tanınacaktır.