meb hizmet puanı değişikliği mebbise ne zaman işlenir

2016 Özür Grubu Atamaları Kılavuzu (Yaz Dönemi) Yayınlandı.

www.personelmebhaber.net/…/2016-ozur-grubu-atamalari-kilavuzu-yaz-donemi-yayi…

2 gün önce – Öğretmenlerin hizmet puanının hesabında başvuruların son günü; hizmet süresinin … Başvurular, http://mebbis.meb.gov.tr veya http://ikgm.meb.gov.tr … Bu kapsamda yer değişikliğiyapılanlardan en geç 30 Eylül 2016 tarihine kadar … aile kütüğüne işlenmiş kişisel bilgilerin özetlerini gösterir vukuatlı nüfus …

Adli ve Önleme Aramaları Yönetmeliği Değişti – Personel

www.personelmebhaber.net/…/adli-ve-onleme-aramalari-yonetmeligi-degisti-h28313….

29 Nis 2016 – Adli ve Önleme Aramaları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair … MEBBİS Giriş Öğretmenlerin İl Dışı Atama Başvuru Ekranı 2016 … bir suç veya kabahatin işlenmesini önlemek, suçişlendikten sonra kaçan faillerin …. MEB Okulların hizmet puanları 2016 (İl Dışı Atama İçin GÜNCEL PUANLAR).

MEBBİS DESTEKLEME ve YETİŞTİRME KURSLARI YAPILACAK İŞ …

mebbis.personelmebhaber.net/mebbis-destekleme-ve-yetistirme-kurslari-yapilacak-is-…

MEB PERSONELİ Mebbis Tefbis E Okul Giriş PERSONEL MEB HABER · banner70 ….. Okullar nezaman açılacak… Okullar ne zaman … 2016 Şubat İlk Atama Puanı En Düşük Olan 15 Branş …. Ayrıca hizmet puanına ek puan ilavesi getirilmistir. … Tüm Kurs işlemleri e-Kurs Modülüne işlenecekve buradan takip edilecektir.

Öğretmenlerin 1. Dönem Sonunda Yapması Gereken İş ve İşlemler!

www.personelmebhaber.net/…/ogretmenlerin-1-donem-sonunda-yapmasi-gereken-is-…

14 Oca 2016 – ç) İftihar Belgesi, eOkul sisteminin ilgili bölümüne işlenir. … MEBBİS GİRİŞ 2016 Yılı Öğretmenlerin İl Dışı Tayin ( atama ) Başvuru Ekranı Açıldı … MEB Okulların hizmet puanları 2016 (İl Dışı Atama İçin GÜNCEL PUANLAR) … BAKANLIĞI PERSONELİNİN GÖREVDE YÜKSELME, UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ VE …

ATANAN ÖĞRETMENİN GÖREVE ERKEN BAŞLAMASININ …

www.personelmebhaber.net/…/atanan-ogretmenin-goreve-erken-baslamasinin-faydala…

16 Eyl 2015 – MEB MEBBİS TEFBİS ATAMA E-OKUL VBS EBA E-KURS …. Fakat ilerleyenzamanları düşündüğümüzde ise göreve erken … Bu puanın hesaplaması ise Mebbise öngörülen puan üzerinden 12 aya bölünerek her ay işlenir .Yani hizmet puanı her ay öğretmenlerin mebbis alanındaki kişisel verilerine eklenir.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERİNİN DERS …

www.personelmebhaber.net/…/mill-egitim-bakanligi-yonetici-ve-ogretmenlerinin-ders…

5 May 2016 – Hizmet içi eğitim faaliyetleri ….. istekli bulunmaması durumunda ise hizmet puanı en az olandan başlamak suretiyle görev yerlerinin bulunduğu …

Öğretmenlere Kötü Haber ! – Personel

www.personelmebhaber.net/arsiv/ogretmenlere-kotu-haber-h1665.html

29 Haz 2015 – Yönetmelik değişikliği ile birlikte okul öncesi ve ilkokul … MEBBİS Bilgilerinizi Kontrol Edin Uyarısı … Öğretmenlerin Hizmet Puanı Hakkında.

2017 Il Dışı Isteğe Bağlı Yer Değiştirme Taban Puanları Arama Sonuçları

www.personelmebhaber.net/index.php?…2017%20il%20dışı%20isteğe%20bağlı%20y…

MEB 2014 TEOG Lise Taban/Tavan Puanları, TEOG Sınav Sonuçları, 2014 TEOG … altındaki yerlerde bakanlık ve üniversite hastaneleri birlikte hizmet verecek …. oldu mu,İl Dışı Yer değiştirmeler ne zaman açıklanacak,İl Dışı Atama ve Özür … Tercih süresi bitene kadar, sisteme işlenen tercihlerdedeğişiklik yapılabilecek.

2016 Il Dışı Atama Taban Puanları Arama Sonuçları – Meb Personel …

www.personelmebhaber.net/index.php?…2016%20il%20dışı%20atama%20taban%20pu

Personel Meb İl Dışı Atama Minimum Taban Puanları 2014 … ne zaman açıklanacak temmuz 2014, il içi atama kontenjanları MEB temmuz 2014 haberimiz sizlerle · Mebbis Öretmenler Atama Başvuruları Ve Atama Sonuçları İçin Tıklayınız… …. Tercih süresi bitene kadar, sisteme işlenen tercihlerdedeğişiklik yapılabilecek.

Bir Cevap Yazın