2018 MEBBİS DESTEK

Mebbis destek, MEB kurumunda görev alan memurların ve öğretmenlerin yaşayacağı teknik sorunlara çözüm üretme ve Mebbis sayfasına daha kolay ulaşmalarına dolayısı ile sorgulamalarını daha sağlıklı biçimde yapabilmelerine olanak sağlayan bilgisayar programıdır.

MEB, görevli öğretmen ve öğrencilere dair bilgileri elektronik ortamda sorgulama imkanı sunmaktadır. Ancak programın ağırlığı ve gösterilen ilgi düşünüldüğünde, teknik olumsuzlukların yaşanması muhtemeldir.

Bu gibi durumlarda Mebbis destek uygulaması ile ilgili kişi yaşanması muhtemel teknik aksaklık durumunda Mebbis sayfasına ulaşabilmektedir.

Mebbis destek programı okul ve kurum için personel için verilen şifreleri takip etme ve şifre tutanaklarını hazırlama kabiliyetine sahiptir. Kullanıcı isterse rastgele şifre alma seçimi yapar ve sistem rastgele bir şifre hazırlayarak kullanıcının işini kolaylaştırır.

Ayrıca kullanıcının rapor metinlerini hazırlama aşamasında pratik kullanım olanağı sağlar ve kısayol tuşları ile bu işlemlerin gerçekleşmesine katkı sağlar.

Bunun yanı sıra cihazlarda oluşan arıza ve aksaklıklardan dolayı hazırlanana tutanakların kayıt altına alınmasında da olumlu görev üstlenmektedir.

Bir Cevap Yazın