mebbis öğretmen performans değerlendirme butonu açıldı mı?

Öğretmen İl içi il dışı yer değiştirme başvuruları başladı mı? – Personel

www.personelmebhaber.net/…/ogretmen-il-ici-il-disi-yer-degistirme-basvurulari-basla…
10 May 2016 – 2016 Öğretmen il içi il dışı yer değiştirme başvuruları başladı başvuru nasıl yapılacak? … MEBBİS öğretmen giriş ekranı öğretmelerin Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili … giriş ekranı olarak erişime açılan sistem, öğretmenlerin sınav görevi, … sizlere en uygun olanı işaretleyip sayfa sonlarında kaydet butonu ile …

MEBBİS GİRİŞ İKS Veli Anketi Girişi MEB 2016 Ekranı – Personel

www.personelmebhaber.net/…/mebbis-giris-iks-veli-anketi-girisi-meb-2016-ekrani-h3…
30 Haz 2016 – MEB İKS Anket Veli Girişi Ekranı 2016 (İlköğretim Kurumları. … Öğretmen Değerlendirmesi Tepkisi! … Başarısız olan memurlar işten atılacak ? … seçeneklerinden sizlere en uygun olanı işaretleyip sayfa sonlarında kaydet butonu ile cevaplarınızı …. ÖĞRETMENLERE PERFORMANS MÜJDESİ GELDİ!

İKS anketi veli öğrenci giriş MEBBİS ekranı 2016 – Personel

www.personelmebhaber.net/mebbis/iks-anketi-veli-ogrenci-giris-mebbis-ekrani-2016-…
30 Nis 2016 – İKS anketi veli öğrenci giriş MEBBİS ekranı 2016. İKS Öğrenci ve Veli Anket Giriş Modülü. MEB’den yeni anket. MEB tarafından yeni açılan İKS …

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kurs Başvurularını Yeniden Açtı

www.personelmebhaber.net/e-okul/meb-destekleme-ve-yetistirme-kurs-basvurularini-…
9 Şub 2016 – MEB Destekleme ve Yetiştirme Kurs Başvurularını Yeniden Açtı …. ve Yetiştirme Kursları e-kurs modülünden ek yerleştirme butonunuÖğretmen Performans Değerlendirme Modülü Açıldı; Ücretli … Fazlası Öğretmenlerin Görevlendirilmesi Hakkında; MEBBİS GİRİŞ 2016 Yılı … Eğitime 3 3 3 4 gelebilir mi?

MEBBİS eğitim sektörü çalışanlarının imdanına yetişti

www.personelmebhaber.net/…/mebbis-egitim-sektoru-calisanlarinin-imdanina-yetisti-h2…

3 Kas 2015 – Öğretmenlerin kurtarıcısı olan MEBBİS öğretmenlerin ihtiyacı olan tüm … şifre ve doğrulama kodunu giriliyor ve MEBBİS giriş butonuna basılır … MEBBİS modülü altında bakanlığımıza açılmış hukuki davaların …. dayalı Kurumsal ve Bireysel Performans ölçme ve değerlendirme …. Yarıyıl Tatili Uzatılacak ?

Okul Öncesi Eğitim Neden Önemlidir? Arama Sonuçları – MEB …

www.personelmebhaber.net/index.php?m=arama&page=69&q…?&auth…
MEİS ve E-OKUL EKRANLARDAKİ YETKİ SORUNU (Kaydet Butonu) HIZLA GİDERİLMEKTE … Öğretmen Performans Değerlendirme Modülü Açıldı · Güneydoğu için ‘çakılı öğretmen‘ modeli … Öğretmenlere ROTASYON uygulanmalı mıdır?

E-okul Karne Notları Öğrenme 2016 – Personel

www.personelmebhaber.net/guncel/e-okul-karne-notlari-ogrenme-2016-h28839.html
12 May 2016 – 2016 E-okul Karne Notları Öğrenme VBS (Veli Bilgilendirme. … Memur enflasyon farkı alacak ? … Daha sonra ise açılan sayfada ilk olarak TC kimlik numaramızı yazıyoruz. … ise “tamam” yazan butona tıklıyoruz ve böylece TEOG sonuçları işlemini …. ÖĞRETMENLERE PERFORMANS MÜJDESİ GELDİ!

2016 Okul Takvimi Arama Sonuçları – MEB Personel MEBBİS Meb …

www.personelmebhaber.net/index.php?m=arama&page=42&q…auth…
MEİS ve E-OKUL EKRANLARDAKİ YETKİ SORUNU (Kaydet Butonu) HIZLA … 20 Mayıs tatil olacak işte açıklama · ”Öğretmenlerin isteğe bağlı nakil duyurusu yayımlandı” · Öğretmenlerin İl İçi Yer Değiştirme Başvuru Ekranı Ne Zaman Açılacak? … Stajyer-Aday Öğretmenlerin Performans Değerlendirmeleri Nasıl Olacak?

Öğretmenlerin 1. Dönem Sonunda Yapması Gereken İş ve İşlemler!

www.personelmebhaber.net/ogretmen/ogretmenlerin-1-donem-sonunda-yapmasi-gere…
14 Oca 2016 – Dönem Sonunda Öğretmenlerin Yapması Gereken İş ve İşlemler … etkinlikler tamamlandı butonu mutlaka işaretlenerek kaydedilmesi. …. Öğretmenlere Performans Değerlendirmesi Hakkında MEB Yazısı … MEBBİS GİRİŞ 2016 Yılı Öğretmenlerin İl Dışı Tayin ( atama ) … ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ ZARARLI MI?

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönetim Sistemi Girişi – Personel

www.personelmebhaber.net/e-okul/destekleme-ve-yetistirme-kurslari-yonetim-sistemi…

29 Haz 2016 – Öğretmenlere ve Memurlara Performans Sistemi Geliyor! İşte Performans … sayfası açılır. Sağ üst bölümde yer alan “E-KURS” butonu tıklanır.

Bir Cevap Yazın